Novinky

Změna certifikátu SSL (EET)

Vážení obchodní partneři

Od 10.9.2018 dojde na příjmové straně finančního úřadu ke změně certifikátu SSL.Je možné,že se bude muset tento nový certifikát do vašeho řídícího systému doinstalovat.Pro další Info nám zavolejte. 

Údržba a opravy čerpacích stanic

Servisní oddělení zajišťuje servis, údržbu a revize na několika stovkách veřejných i neveřejných čerpacích stanicích. Servis je zabezpečen z hlavního sídla v Liberci a dále z poboček v Plzni, Táboře a Novém Boru, nepřetržitě 24 hodin denně. 

Úvodní stránka » Řídící systémy

Řídící systémy

 Řídící systém PosWin + EET 

Popis: http://www.poswin.cz/imgs/ph_prodej.jpgŘídící systém POSWin  je určen k ovládání a řízení všech funkcí elektronických stojanů, hladinoměrů a totemů a k zajištění prodeje jak pohonných hmot, tak i zboží a služeb. Systém sestává z centrální řídící jednotky, barevného monitoru (na kterém jsou názorně zobrazeny veškeré informace nutné pro obsluhu) a speciální klávesnice s ergonomickým rozmístěním tlačítek. Pro tisk účtenek se dodává účtenková tiskárna (thermo,nebo jehličková), na tisk výstupních sestav se používá tiskárna formátu A4. Sestavu lze doplnit čtečkou čarového kódu, dvouřádkovým zákaznickým displejem,  pokladní zásuvkou, čtečkou magnetických karet umístěnou přímo v ovládací klávesnici a dotykového displeje (touch screen).

 

Popis: http://www.poswin.cz/imgs/ph_prodej.jpg  Systém je určen k obsluze prodeje zboží, služeb a PHL. Jedná se o tzv. operativní skladové hospodářství. (Dle konfigurace buď metodou FIFO, nebo metodou průměrných nákupních cen.) Výstupy z něho jsou použity jako podklad pro vedení účetnictví. Z hlediska ovládání je systém rozčleněn na dvě základní úlohy: prodej přes pokladnu a vedení skladového hospodářství. Obě úlohy lze provádět na 1 počítačové pokladně, efektivnější sestava se skládá z počítačové pokladny a počítače backoffice, kdy systém plní obě úlohy současně a nemusí být přerušen prodej na pokladně. (Systém je navržen pro práci v lokální síti počítačů LAN, tím je zajištěna možnost připojení více než jedné pokladny či počítačů backoffice u větších čerpacích stanic). Systém je možné propojit s venkovními platebními terminály (UNICARD od firmy UNIDATAZ s.r.o. Znojmo).

EET pracuje dle konfigurace jak v režimu běžném tak i v režimu zjednodušeném.Doklady se odesílají online,nebo po dodatečném připojení k datové síti.V konfiguraci EET je možnost nastavení kterých skladových karet se to týká,jestli všech záznamů,nebo pouze zadaných záznamů. 

K systému POSWin je možné připojit současně libovolnou kombinaci stojanů prakticky od všech výrobců. Díky této vlastnosti není potřeba použítí obvykle finančně velmi náročných konvertorů komunikačních protokolů.

Řídící systém POSWin je vytvořen v prostředí Delphi a SQL databáze Advantage Database Server (ADS).Lokální počítačová síť s řídícím systémem POSWin do počtu 10-ti počítačů (včetně) nevyžaduje další samostatný počítač jako server.

Systém PosWin vyvíjí firma  XDATA spol. s r.o.  http://www.xdata.cz

 

 

 

Řídící  a pokladní systém Winmiss a WinTank

 

Popis: C:Downloadwinmiss.jpgSystém pro instalaci na jeden osobní počítač:

SW WinMiss:

 slouží ke kompletní správě lokálních karet a karet vozidel všech zákazníků i k  prodeji PHL v hotovosti s vystavením daňového dokladu. Umožňuje vést skladové hospodářství PHL a registruje jednotlivé odběry PHL. Systém vytváří souhrnné podklady pro tvorbu fakturace v různých prodejních cenách i prodejích pro vlastní spotřebu.Dále umožňuje exporty dávek pro další zpracování dat v nadřízených firemních systémech.

SW WinTank:

je jednodušší variantou SW Winmiss.Slouží k evidenci jednotlivých tankování lokálních karet a karet vozidel všech zákazníků a generuje tiskové sumarizační podklady.

Vývoj  informačních a řídících systémů zajišťuje firma Unidataz Znojmo.   http://www.unidataz.cz

 

 

 

Traso

Vzhledem k obchodnímu zastoupení spol. Traso pro ČR provádíme též distribuci a servisní činnost software pro správu na PC od spol. Piusi. (Cube MC, SelfService MC and FM, MC-BOX).

 Tento software provádí analýzu jednotlivých tankování a tisk sestav.

 Dalším produktem spol. Piusi je systém nepřetržitého vzdáleného monitorování výšky hladiny OCIO. Umožňuje také nastavit alarm při dosažení předem stanovené maximální resp. minimální výšky hladiny v nádrži.

 

  

Popis: C:Downloadselfservis.jpgPopis: C:Downloadocio.jpg