Novinky

Elektronická evidence tržeb (EET)

Vážení obchodní partneři

Dovolte, abychom vás informovali o blížícím se termínu zavedení elektronické evidence tržeb.Chceme Vás seznámit o dostupnosti nové verze systému PosWin+EET.

Se zavedením této nové verze na ČS se prosím informujte v našem obchodním oddělení.

Údržba a opravy čerpacích stanic

Servisní oddělení zajišťuje servis, údržbu a revize na několika stovkách veřejných i neveřejných čerpacích stanicích. Servis je zabezpečen z hlavního sídla v Liberci a dále z poboček v Plzni, Táboře a Novém Boru, nepřetržitě 24 hodin denně. 

Úvodní stránka » Výstavba a rekonstrukce

Výstavba a rekonstrukce čerpacích stanic

Firma Drinko, spol. s r.o. byla založena v roce 1993 a její hlavní činností byla výstavba, rekonstrukce a servis čerpacích stanic. Ještě v tomto roce byla uzavřena obchodní a servisní smlouva s firmou Adast Systems a.s., jedním z nejvýznamnějších dodavatelů technologií pro čerpací stanice v České republice.

V lednu 1996 proběhlo výběrové řízení, v němž společnost Drinko, spol. s r.o. získala autorizaci pro provádění servisní činnosti a montáže technologie Adast Systems, a.s., jako její oficiální autorizovaný zástupce pro Českou republiku. V roce 2001 byla servisní činnost rozšířena i o technologii LPG.

Od roku 2002 je společnost Drinko, spol. s r.o. držitelem certifikátu normy ČSN EN ISO 9001:2001. Do dnešního dne společnost Drinko, spol. s r.o. postavila nebo zrekonstruovala více než 200 čerpacích stanic po celém území České republiky..

V roce 2006 byla uzavřena obchodní a servisní smlouva se společností TRASO s.r.o., výrobcem nádrží a dodavatelem technologie výdeje pohonných hmot PIUSI pro neveřejný sektor.

V roce 2009 byla uzavřena obchodní a servisní smlouva se společností Tatsuno Europe a.s., dalším významným dodavatelem technologie pro čerpací stanice v České republice.

Společnost Drinko, spol. s r.o. nabízí čerpacím stanicím rovněž kompletní a spolehlivé řídící systémy, které monitorují veškeré transakce a bez nichž se už dnes moderní stanice neobejde. Nabízíme řídící systémy od těch nejjednodušších, které postačují k řízení malé čerpací stanice až po řídící systémy, které dokáží spravovat celou síť čerpacích stanic.

Drinko, spol. s r.o. je také dodavatel doplňkové technologie čerpacích stanic jako jsou: vysavače, kompresory, mycí boxy, automatické myčky osobních i nákladních vozů.

Jelikož každá realizace je specifická, ochotně Vám Vaše dotazy zodpoví naši pracovníci Obchodně technického oddělení.