Novinky

Změna certifikátu SSL (EET)

Vážení obchodní partneři

Od 10.9.2018 dojde na příjmové straně finančního úřadu ke změně certifikátu SSL.Je možné,že se bude muset tento nový certifikát do vašeho řídícího systému doinstalovat.Pro další Info nám zavolejte. 

Údržba a opravy čerpacích stanic

Servisní oddělení zajišťuje servis, údržbu a revize na několika stovkách veřejných i neveřejných čerpacích stanicích. Servis je zabezpečen z hlavního sídla v Liberci a dále z poboček v Plzni, Táboře a Novém Boru, nepřetržitě 24 hodin denně. 

Úvodní stránka » Výstavba a rekonstrukce

Výstavba a rekonstrukce čerpacích stanic

Firma Drinko, spol. s r.o. byla založena v roce 1993 a její hlavní činností byla výstavba, rekonstrukce a servis čerpacích stanic. Ještě v tomto roce byla uzavřena obchodní a servisní smlouva s firmou Adast Systems a.s., jedním z nejvýznamnějších dodavatelů technologií pro čerpací stanice v České republice.

V lednu 1996 proběhlo výběrové řízení, v němž společnost Drinko, spol. s r.o. získala autorizaci pro provádění servisní činnosti a montáže technologie Adast Systems, a.s., jako její oficiální autorizovaný zástupce pro Českou republiku. V roce 2001 byla servisní činnost rozšířena i o technologii LPG.

Od roku 2002 je společnost Drinko, spol. s r.o. držitelem certifikátu normy ČSN EN ISO 9001:2001. Do dnešního dne společnost Drinko, spol. s r.o. postavila nebo zrekonstruovala více než 200 čerpacích stanic po celém území České republiky..

V roce 2006 byla uzavřena obchodní a servisní smlouva se společností TRASO s.r.o., výrobcem nádrží a dodavatelem technologie výdeje pohonných hmot PIUSI pro neveřejný sektor.

V roce 2009 byla uzavřena obchodní a servisní smlouva se společností Tatsuno Europe a.s., dalším významným dodavatelem technologie pro čerpací stanice v České republice.

Společnost Drinko, spol. s r.o. nabízí čerpacím stanicím rovněž kompletní a spolehlivé řídící systémy, které monitorují veškeré transakce a bez nichž se už dnes moderní stanice neobejde. Nabízíme řídící systémy od těch nejjednodušších, které postačují k řízení malé čerpací stanice až po řídící systémy, které dokáží spravovat celou síť čerpacích stanic.

Drinko, spol. s r.o. je také dodavatel doplňkové technologie čerpacích stanic jako jsou: vysavače, kompresory, mycí boxy, automatické myčky osobních i nákladních vozů.

Jelikož každá realizace je specifická, ochotně Vám Vaše dotazy zodpoví naši pracovníci Obchodně technického oddělení.